“Ο Δικός σου Online Ελληνικός Κόσμος„
Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι 3/5/2024, 01:00


Σας ενημερώνουμε πως ως επισκέπτης έχετε μειωμένη πρόσβαση στην ιστοσελίδα μας.Για να αποκτήσετε πλήρη πρόσβαση, συνδεθείτε με το όνομα και τον κωδικό σας πρόσβασης ή κάντε τώρα την εγγραφή σας απολύτως δωρεάν.



Greek Cosmos » Ενημέρωση » Φάκελος » Τεχνολογικές Ειδήσεις » Παραιτήθηκε ο Στιβ Τζομπς της Apple
Σελίδα 1 από 1 |


gpasxalis




Ο θρυλικός Στιβ Τζομπς ανακοίνωσε ότι παραιτείται από τη θέση του διευθύνοντος συμβούλου της Apple. Διαβάστε τι έγραψε στην συγκινητική επιστολή του.

Τέλος εποχής στην Apple, καθώς ο διευθύνων σύμβουλος Στιβ Τζομπς υπέβαλε την παραίτησή του. Τη θέση του θα πάρει ο Τιμ Κουκ, ενώ ο Τζομπς θα παραμείνει στην Apple ως πρόεδρος.

Η Apple στην ανακοίνωσή της δεν έκανε καμία αναφορά στην κατάσταση της υγείας του, ωστόσο ο ίδιος ο Τζομπς στην επιστολή παραίτησης που έστειλε την Τετάρτη στην εταιρεία ήταν ξεκάθαρος.

"Πάντα έλεγα ότι αν ερχόταν η μέρα που δεν θα μπορούσα να ανταποκριθώ στα καθήκοντά μου ως διευθύνων σύμβουλος της Apple και στις προσδοκίες σας, θα ήμουν ο πρώτος που θα το παραδεχόταν. Δυστυχώς αυτή η μέρα ήρθε" έγραψε ο Τζομπς, ο οποίος είναι σε αναρρωτική άδεια από τον περασμένο Ιανουάριο.

"Πιστεύω ότι τα καλύτερα χρόνια της Apple είναι αυτά που έρχονται. Και ανυπομονώ να παρακολουθήσω την πορεία της και να βοηθήσω από τη νέα μου θέση. Έκανα μερικούς πολύ καλούς φίλους στην Apple και σας ευχαριστώ όλους για τα πολλά χρόνια άριστης συνεργασίας" καταλήγει στην επιστολή παραίτησής που απέστειλε στο διοικητικό συμβούλιο.

G_SkyKnight




Εγώ πιστεύω ότι καλά έκανε, δεδομένου ότι είναι σε αναρρωτική εδώ και καιρό... Και δεν είχε και καμιά μικρή θέση

gpasxalis




kala ekane... pantos to sigouro einai oti 8a perase poles nixtes 3ipnios gia na to skeftei ama einai to sosto...!

G_SkyKnight




Δεν είναι εύκολη υπόθεση... Μιλάμε για σοβαρά πράγματα... Μα δεν νομίζω να αλλάξει τίποτα όμως...



Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή:
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις