“Ο Δικός σου Online Ελληνικός Κόσμος„
Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι 14/5/2024, 02:21


Σας ενημερώνουμε πως ως επισκέπτης έχετε μειωμένη πρόσβαση στην ιστοσελίδα μας.Για να αποκτήσετε πλήρη πρόσβαση, συνδεθείτε με το όνομα και τον κωδικό σας πρόσβασης ή κάντε τώρα την εγγραφή σας απολύτως δωρεάν.



Greek Cosmos » Ενημέρωση » Φάκελος » Γενικές »  Το δέμα πήγε σε λάθος άνθρωπο…
Σελίδα 1 από 1 |


aloha




Έκπληκτη έμεινε μια υπάλληλος του ΚΤΕΛ Θεσπρωτίας, όταν άνοιξε δέμα που είχε φτάσει στο όνομά της και περιείχε 95 γραμμάρια ηρωίνης…

Το δέμα, έφτασε μέσω ΚΤΕΛ από την Αθήνα, με την υπάλληλο αμέσως να το παραδίδει στις Τοπικές Αρχές, τονίζοντάς τους πως έχει γίνει λάθος και απλά πρόκειται για συνωνυμία. Η Δίωξη ναρκωτικών, έθεσε το ΚΤΕΛ υπό στενή παρακολούθηση, περιμένοντας τον παραλήπτη του δέματος, ωστόσο αυτός δεν ήρθε ποτέ.

Έτσι, η ναρκωτική ουσία κατασχέθηκε, το περιτύλιγμα του δέματος εστάλη σε ειδικά εργαστήρια για αποτυπώματα και έχει διαταχθεί έρευνα, προκειμένου να διαπιστωθεί ποιος παρέδωσε το δέμα στην Αθήνα…

G_SkyKnight




Οκ θα ήθελα να μου συμβεί κάτι τέτοιο με κανένα PC ή κανένα αμάξι...ή...δεν ξέρω κάτι καλό xD Razz Very Happy

kostas




M***kas o tipos pou to edose kai den to poulise... an to poulage 8a evgaze trelo xrima xoris na kourasti Happy

aloha




ναι όμως αν ο αποστολέας του δέματος πήγενε σε αυτόν την ειχε γα******( XXX )

G_SkyKnight




kostas έγραψε:M***kas o tipos pou to edose kai den to poulise... an to poulage 8a evgaze trelo xrima xoris na kourasti Happy


Εγώ το θεωρώ πολύ για να το ρισκάρει καποιος αυτό...

aloha έγραψε:ναι όμως αν ο αποστολέας του δέματος πήγενε σε αυτόν την ειχε γα******( XXX )

Μόνο..? Άσε... μετά.... :xD: που να ερχόταν και η αστυνομία ! :staff:



Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή:
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις