“Ο Δικός σου Online Ελληνικός Κόσμος„
Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι 2/5/2024, 21:39


Σας ενημερώνουμε πως ως επισκέπτης έχετε μειωμένη πρόσβαση στην ιστοσελίδα μας.Για να αποκτήσετε πλήρη πρόσβαση, συνδεθείτε με το όνομα και τον κωδικό σας πρόσβασης ή κάντε τώρα την εγγραφή σας απολύτως δωρεάν.



Greek Cosmos » Ενημέρωση » Φάκελος » Τεχνολογικές Ειδήσεις »  Facebook & CIA --βραβευση του Mark Zuckerberg
Σελίδα 1 από 1 |


aloha




 Facebook & CIA --βραβευση του Mark Zuckerberg 1zxw5ed
Το Facebook δεν είναι τίποτε άλλο από ένα πείραμα της CIA και μάλιστα πείραμα το οποίο πήγε πολύ καλύτερα απ’ότι οι ίδιοι περίμεναν.
Τα εύσημα, σύμφωνα με τον διευθυντή της CIA, ανήκουν στον Mark Zuckerberg, ο οποίος στην CIA είναι γνωστός με την κωδική ονομασία
«The Overlord» (Ο Επικυρίαρχος)…
Στη φωτογραφία ο τρίτος από αριστερά είναι ο ίδιος ο Μαρκ Zuckerberg
Ο διευθυντής της CIA, αφού έδωσε συγχαρητήρια στον Mark Zuckerberg δήλωσε τα εξής στην συνεδρίαση του Κονγκρέσου για τη συνέχιση της χρηματοδότησης του πειράματος:
«Μετά από χρόνια δημόσιας παρακολούθησης, μείναμε πραγματικά εκπληκτοι με το πόσο πολλοί άνθρωποι είναι πρόθυμοι να δημοσιεύσουν την διεύθυνσή τους, τις θρησκευτικές και πολιτικές τους πεποιθήσεις, αλφαβητική λίστα με όλους τους φίλους τους, προσωπικά e-mail, τηλέφωνα, εκατοντάδες φωτογραφίες του εαυτού τους, ακόμα και πληροφορίες για το τί ακριβώς κάνουν από λεπτό σε λεπτό. Πραγματικά είναι ένα όνειρο που γίνεται πραγματικότητα για τη CIA».
Επίσης υπογράμμισε πόσα λεφτά γλυτώνει η CIA από το Facebook. Δυστυχώς, όπως δήλωσε, άλλα προγράμματα όπως το Twitter δεν πηγαίνουν τόσο καλά: «400 δισ tweets και ούτε μια χρήσιμη πληροφορία…»

gpasxalis




Distixos eimaste oloi fakelomenoi kai DEN to xoume parei eidisi

G_SkyKnight




Λίγοι είναι οι "Ξύπνιοι" που ξέρουν, τι πραγματικά είναι το facebook.Facebook,Φάτσαbook,Φάσηbook.... έχει πολλά nicknames αλλά κανένας δεν φαίνεται να καταλαβαίνει τι είναι το facebook.Εγώ λέω πως είναι ένα όπλο.Όπλο το οποίο χρησιμοποιείται εναντίων όλων.Όπλο, που παρακολουθεί 24 ώρες το 24ωρο, που παρακολουθεί 7 μέρες την εβδομάδα.Πρέπει να αντιληφθούμε όλοι τι είναι και να μην αποκαλήπτουμε τίποτα.Προσωπικά τα δικά μου στοιχεία δεν αντιστοιχούν στην πραγματικότητα.Τέλος να θυμάστε ότι........ότι ανεβαίνει ΔΕΝ κατεβαίνει

gpasxalis




fastrider2006 έγραψε:Λίγοι είναι οι "Ξύπνιοι" που ξέρουν, τι πραγματικά είναι το facebook.Facebook,Φάτσαbook,Φάσηbook.... έχει πολλά nicknames αλλά κανένας δεν φαίνεται να καταλαβαίνει τι είναι το facebook.Εγώ λέω πως είναι ένα όπλο.Όπλο το οποίο χρησιμοποιείται εναντίων όλων.Όπλο, που παρακολουθεί 24 ώρες το 24ωρο, που παρακολουθεί 7 μέρες την εβδομάδα.Πρέπει να αντιληφθούμε όλοι τι είναι και να μην αποκαλήπτουμε τίποτα.Προσωπικά τα δικά μου στοιχεία δεν αντιστοιχούν στην πραγματικότητα.Τέλος να θυμάστε ότι........ότι ανεβαίνει ΔΕΝ κατεβαίνει

auto 3anapesto file mou....

aloha




fastrider2006 έγραψε:Λίγοι είναι οι "Ξύπνιοι" που ξέρουν, τι πραγματικά είναι το facebook.Facebook,Φάτσαbook,Φάσηbook.... έχει πολλά nicknames αλλά κανένας δεν φαίνεται να καταλαβαίνει τι είναι το facebook.Εγώ λέω πως είναι ένα όπλο.Όπλο το οποίο χρησιμοποιείται εναντίων όλων.Όπλο, που παρακολουθεί 24 ώρες το 24ωρο, που παρακολουθεί 7 μέρες την εβδομάδα.Πρέπει να αντιληφθούμε όλοι τι είναι και να μην αποκαλήπτουμε τίποτα.Προσωπικά τα δικά μου στοιχεία δεν αντιστοιχούν στην πραγματικότητα.Τέλος να θυμάστε ότι........ότι ανεβαίνει ΔΕΝ κατεβαίνει


Σωστός όπως τα πες
το fb δεν είναι καθόλου έμπιστο site

gpasxalis




Ebisto einai alla prepei na to xrisimopoihs me sosto tropo esi o idios k na prosexeis....

aloha




έχεις δίκιο πρέπει να το χρησιμοποιούμε με σωστό τρόπο όμως πως γίνετε να είναι έμπιστο από την ώρα που βοηθάει την CIA και παρακολουθούν κόσμο?
:/

gpasxalis




I CIA dn nmz oti ka8etai 24 ores na parakolou8ei ta panta...nomizo oti kapoia pragmata apo to ar8ro isos exoun k mia dosi ipervolis...borei na parakolou8oune auta p tous endiaferoun na doune

aloha




πιθανόν να έχεις δίκιο ;)

gpasxalis




:/ Pote den 3ereis ti exei sto mialo tou i CIA

G_SkyKnight




Παίδες ναι... Απλά δεν είναι να το εμπιστέυεσαι το fb... Είναι νάρκη για μένα... Αν την πατήσεις, την έκατσες Happy την Sailing

John Xou




siga rrr....kali fasi ;pp

G_SkyKnight




John Xou έγραψε:siga rrr....kali fasi ;pp

Γουστάρεις να σε παρακολουθεί CIA ?

aloha




εγω παντος θα ηθελα
φενετε να εχει πλακα να σε κυνηγαει η CIA Razz

gpasxalis




Enta3ei tora pera apo tin plaka oi tipoi tis CIA einai pane3ipnoi kai poli ikanoi!!

aloha




gpasxalis έγραψε:Enta3ei tora pera apo tin plaka oi tipoi tis CIA einai pane3ipnoi kai poli ikanoi!!


σωστός!!!

G_SkyKnight




Εγώ πάλι θα έλεγα ότι βρήκαν ολόκληρο τον κόσμο  Facebook & CIA --βραβευση του Mark Zuckerberg 994938και τον εκμεταλλεύονται !!!

Mpompiras




Swstos Master.....

kostas




ego to profile m to ekana tis XXX kai foto m den exo... Very Happy ate tora na katalavoun pios ime... Very Happy

aloha




kostas έγραψε:ego to profile m to ekana tis XXX kai foto m den exo... Very Happy ate tora na katalavoun pios ime... Very Happy


αν σε έψαχνε η CIA θα σε έβρισκε εύκολα μέσω ip :/

gpasxalis




aloha έγραψε:
kostas έγραψε:ego to profile m to ekana tis XXX kai foto m den exo... Very Happy ate tora na katalavoun pios ime... Very Happy


αν σε έψαχνε η CIA θα σε έβρισκε εύκολα μέσω ip :/


Mono me IP???? autoi vlepous tous pantes me doriforous kai cameres...plaka me kaneis??? big brother eimaste oloi stin CIA

kostas




NA PAI NA G***8I I CIA akoma na skotoso ton ipourgon pedias 8a arxisi apo tora na m 4axni? Very Happy

G_SkyKnight




gpasxalis έγραψε:
aloha έγραψε:
kostas έγραψε:ego to profile m to ekana tis XXX kai foto m den exo... Very Happy ate tora na katalavoun pios ime... Very Happy


αν σε έψαχνε η CIA θα σε έβρισκε εύκολα μέσω ip :/


Mono me IP???? autoi vlepous tous pantes me doriforous kai cameres...plaka me kaneis??? big brother eimaste oloi stin CIA

Κοίτα όχι τόσο πολύ αν δεν δημοσιεύεις όσο οι άλλοι... Αλλά και πάλι ξέρουν αρκετά.



Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή:
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις