“Ο Δικός σου Online Ελληνικός Κόσμος„
Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι 2/5/2024, 09:32


Σας ενημερώνουμε πως ως επισκέπτης έχετε μειωμένη πρόσβαση στην ιστοσελίδα μας.Για να αποκτήσετε πλήρη πρόσβαση, συνδεθείτε με το όνομα και τον κωδικό σας πρόσβασης ή κάντε τώρα την εγγραφή σας απολύτως δωρεάν.



Greek Cosmos » Ενημέρωση » Φάκελος » Γενικές » Τόνι Μαυρίδης: "Ζούσα μόνο για να κάνω την Έλενα νούμερο ένα"
Σελίδα 1 από 1 |


Mpompiras




Ο Τόνι Μαυρίδης μιλά πιο ανοιχτά από ποτέ στην εφημερίδα Espresso για τις δύσκολες στιγμές και τον χωρισμό του από την Έλενα Παπαρίζου, τα χρόνια της κατάθλιψης και την αλλαγή σελίδας στη ζωή του.

Τόνι Μαυρίδης: "Ζούσα μόνο για να κάνω την Έλενα νούμερο ένα" TONIMAVRIDIS

Πιο ειλικρινής από κάθε άλλη φορά, ο Τόνι Μαυρίδης μίλησε στην εφημερίδα Espresso και παραδέχτηκε ότι τώρα μπορεί μεν να διανύει μια από τις πιο ήρεμες και ευτυχισμένες φάσεις στη ζωή του, όμως τα προηγούμενα χρόνια, και συγκεκριμένα λίγο πριν το τέλος της σχέσης του με την Έλενα Παπαρίζου, είχε "βουτήξει βαθιά" στην κατάθλιψη.

"Ο κόσμος πίστευε ότι είμαι ένας χαραμοφάης που απλώς έτρεχε πίσω από την Έλενα. Βέβαια ίσως να φταίω κι εγώ για αυτό γιατί δεν επεδίωξα να βγω μπροστά. Αν κοιτάξεις στους τοίχους γύρω σου θα δεις ένα σωρό χρυσούς δίσκους. Προφανώς η εταιρεία μου τους έδωσε γιατί δούλεψα σκληρά για αυτούς. Ναι, γράφω και μουσική, αλλά αν με ρωτήσεις μέχρι και πριν από λίγα χρόνια για τη δουλειά μου θα σου πω πως στόχος μου ήταν να κάνω την Έλενα νούμερο ένα και τα κατάφερα", τόνισε, ενώ παραδέχτηκε ότι με την Έλενα θα μπορούσε να συνεργαστεί και πάλι μετά από τρία χρόνια, αν προέκυπτε.

Ο μουσικός παραγωγός μίλησε ανοιχτά και για τα χρόνια της κατάθλιψης, αλλά και το πώς το ξεπέρασε "Δεν μπορούσα να διαχειριστώ όλο αυτό που συνέβαινε με την showbiz. Για ένα διάστημα δεν είχα ζωή. Το μόνο που έκανα ήταν να γράφω μουσική. Ζούσα μέσα στο στούντιο και μου έφερνε εκεί η Έλενα ένα πιάτο φαγητό". Σίγουρα, το να το ξεπεράσει ήταν πολύ δύσκολο και χρειάστηκε η βοήθεια του ειδικού: "Μου συνέστησε να χαλαρώσω τους ρυθμούς μου, να αποβάλω το άγχος και να τρώω ό,τι θέλω χωρίς να πιέζομαι. Έτσι πήρα τα κιλά. Ήμουν πολύ fit πριν. Πραγματικά είναι σαν να παλεύεις με ένα τέρας".

Όσο για την προσωπική τους ζωή; Λίγο καιρό πριν αποφασίσουν από κοινού, όπως είπε, να πάρουν χωριστούς δρόμους, είχαν πέσει με τα μούτρα στη δουλειά. "Για περίπου πέντε χρόνια μόνο δουλεύαμε. Είχαμε πάει διακοπές μόνο δύο μέρες. Όταν όλη σου η ζωή γίνεται δουλειά, καταλαβαίνεις. Μετά ήρθε και η κατάθλιψη. Η Έλενα το άντεξε για έναν χρόνο, μετά όταν άρχισα να συνέρχομαι, νομίζω πως το μετέδιδα"

Εν έτει 2013, ο Τόνι Μαυρίδης είναι ευτυχισμένος, ερωτευμένος και με όρεξη να δημιουργήσει. Και χαίρεται που και η πρώην σύντροφός του, κάνει το ίδιο. "Χαίρομαι πολύ. Τι είμαι, η Χατζίδου να της εύχομαι "'Χειρότερη να είναι η κάθε σου ημέρα;'. Αλίμονο. Περάσαμε μαζί τόσα, ο καθένας κάνει βήματα μπροστά. Ο κύκλος μου με την Έλενα έχει κλείσει.

Πηγή: εφημερίδα Espresso

efhkal




αφου ξεκατινιαστικανε στα κουτσομπολιστικα περιοδικα πρωτα



Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή:
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις