“Ο Δικός σου Online Ελληνικός Κόσμος„
Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι 2/5/2024, 12:59


Σας ενημερώνουμε πως ως επισκέπτης έχετε μειωμένη πρόσβαση στην ιστοσελίδα μας.Για να αποκτήσετε πλήρη πρόσβαση, συνδεθείτε με το όνομα και τον κωδικό σας πρόσβασης ή κάντε τώρα την εγγραφή σας απολύτως δωρεάν.



Greek Cosmos » Ενημέρωση » Φάκελος » Γενικές » Τραγωδία στην Κίνα: Έπεσαν από τον τρίτο όροφο ενώ έκαναν σεξ
Σελίδα 1 από 1 |


Mpompiras




Τραγωδία στην Κίνα: Έπεσαν από τον τρίτο όροφο ενώ έκαναν σεξ SexWindowdeaths

Απίστευτο περιστατικό στην Κίνα. Ζευγάρι έπεσε αγκαλιασμένο στο κενό, κατά τη διάρκεια ερωτικής συνεύρεσης

Φρικτό θάνατο βρήκε ένα ζευγάρι στην πόλη Wuhan στη Κίνα όταν υποχώρησε το παράθυρο στο οποίο ακουμπούσαν κατά τη διάρκεια της ερωτικής τους συνεύρεσης.

Αυτό είχε ως αποτέλεσμα να πέσουν στο έδαφός και να τραυματιστούν θανάσιμα.
Σύμφωνα με τη Βρετανική Sun, αυτόπτες μάρτυρες δήλωσαν πως είδαν το ζευγάρι να πέφτει αγκαλιασμένο από τον τρίτο όροφο καταλήγοντας στο έδαφος.
Τοπικά μέσα κάνουν λόγο για κακή ποιότητα υλικών του παραθύρου στον οποίο ακουμπούσε το ζευγάρι.

Η φωτογραφία του άτυχου ζευγαριού να καλύπτεται με σεντόνια από άνδρες των τοπικών αρχών, είναι συγκλονιστική.

Πηγη: The Sun

G_SkyKnight




Όχι ρε γαμ*το ! Δεν είναι δυνατόν... Κρίμα ! Πολύ κρίμα...

Πάντως νομίζω ότι άνετα δικαιολογείται η επιφύλαξη μου σχετικά με τη στήριξη μου σε παράθυρα, κάγκελα κτλ...

whiteangel




σεξ μεχρι θανατου!!!!!!!

efhkal




δεν τους μίλησε κανείς για προφυλάξεις?Razz Razz Razz 

κριμα.....

whiteangel




τα κινεζικα σπανε οποτε τσαμπα κοπος παλι μακροβουτι

efhkal




σπάνε και τα σχοινιά?βρε θες να πηδηχτείς απο το παράθυρο?δέσου πρώτα απο κάτι καλά στερεωμένοRazz Razz Razz Razz Laughing Laughing Laughing Laughing 

Mpompiras




Surprised Κάτι ήξερε ο Λεβέντης Surprised 



Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή:
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις