“Ο Δικός σου Online Ελληνικός Κόσμος„
Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι 6/5/2024, 13:57


Σας ενημερώνουμε πως ως επισκέπτης έχετε μειωμένη πρόσβαση στην ιστοσελίδα μας.Για να αποκτήσετε πλήρη πρόσβαση, συνδεθείτε με το όνομα και τον κωδικό σας πρόσβασης ή κάντε τώρα την εγγραφή σας απολύτως δωρεάν.



Greek Cosmos » Διασκέδαση » Φάκελος » Βιβλίο »  "Βασίσου πάνω μου" του Χορχε Μπουκαι
Σελίδα 1 από 1 |


efhkal




Με την επιστροφη μου στο τρελλο μου κολλημα με τα βιβλια τον τελευταιο καιρο βρεθηκα αναμεσα σε πολλα..........θα προσπαθησω να σας τα γνωρισω ενα-ενα ;)
Το πρωτο που μου εκανε εντυπωση ειναι το ''Βασισου πανω μου'' του χορχε Μπουκαι...με εντυπωσιασε ο συγκεκριμενος και με εκανε να ασχοληθω και με αλλα του βιβλια.......

 "Βασίσου πάνω μου" του Χορχε Μπουκαι 5764607525183150396

«Υπάρχουν κάποιοι που περπατούν στο κάστρο της ζωής τους προσπαθώντας να μην τους κοστίσει τίποτα, και δεν μπορούν να το ευχαριστηθούν. Υπάρχουν άλλοι που βιάζονται τόσο να φτάσουν νωρίς, που χάνουν τα πάντα χωρίς και αυτοί να ευχαριστηθούν τίποτα. Κάποιοι λίγοι μαθαίνουν αυτό το μάθημα και παίρνουν τον χρόνο τους για κάθε διαδρομή. Ανακαλύπτουν και απολαμβάνουν την κάθε γωνιά, το κάθε βήμα. Ξέρουν πως δε θα είναι δωρεάν, αλλά καταλαβαίνουν ότι το κόστος του να ζεις, αξίζει τον κόπο.»


φανταστικό βιβλίο... κάθε ιστορία και μάθημα ζωής......και για εμένα γεμάτο συγκίνηση ;)

whiteangel




μπραβο πολυ καλο.......................

αν μπορεις να παρουσιασεις και αλλα βιβλια θα σου ημουν ευγνωμων

προκαταβολικα ευχαριστω!!!!!!


.................................................................................................................................................................................

Μη κλαις ποτέ για ένα όνειρο που τέλειωσε
μονάχα πες ευχαριστώ σ'αυτόν που στο χάρισε.

G_SkyKnight




Ναι θα έλεγα ότι η Έφη το κατέχει με τα βιβλία !



Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή:
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις