“Ο Δικός σου Online Ελληνικός Κόσμος„
Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι 7/5/2024, 11:44


Σας ενημερώνουμε πως ως επισκέπτης έχετε μειωμένη πρόσβαση στην ιστοσελίδα μας.Για να αποκτήσετε πλήρη πρόσβαση, συνδεθείτε με το όνομα και τον κωδικό σας πρόσβασης ή κάντε τώρα την εγγραφή σας απολύτως δωρεάν.



Σελίδα 1 από 1 |


Μήνυμα 1οTop Gun Empty Top Gun
 25/4/2012, 07:21

G_SkyKnight




Top Gun


Προσωπική Κριτική:

Το Top Gun είναι μία πολύ ωραία ταινία, ειδικά για τη χρονολογία που γυρίστηκε (1986).Επίσης έχει γυριστεί με ωραίο τρόπο για την τεχνολογία του 1986.Έχει αρκετή δράση και όσοι λατρεύουν τα αεροπλάνα, θα τους αρέσει πολύ.Η βαθμολογία μου είναι ★★★★★.

Γενική Κριτική και περιγραφή:

Ο ΠΙτ Μίτσελ, πιλότος μαχητικών αεροσκαφών, έχει αποκτήσει τη φήμη του πιο παράτολμου χαρακτήρα μεταξύ των συναδέλφων του χάρη στις επικίνδυνες αποστολές που αναλαμβάνει. Τελικά οι προϊστάμενοί του τον επιλέγουν να φοιτήσει σε μία σχολή επίλεκτων πιλότων του Πολεμικού Ναυτικού. Ο Μίτσελ, που το παρατσούκλι του είναι “Μάβερικ”, πηγαίνει στη σχολή αποφασισμένος να κερδίσει τον τίτλο του “Τοπ Γκαν”, δηλαδή του καλύτερου απόφοιτου της τάξης του. Δεν φαντάζεται όμως ότι εκεί θα γνωρίσει και τον έρωτα, στο πρόσωπο της Σαρλότ Μπλάκγουντ, που τυχαίνει να είναι η εκπαιδεύτριά του...

Κριτική από: ishow.gr

Φωτογραφικό Υλικό:

Top Gun TopGun

Top Gun Zvjwz

Top Gun 2CwVE

Top Gun 8NHOt

Τράιλερ και Videos:

Μήνυμα 2οTop Gun Empty Απ: Top Gun
 25/4/2012, 10:19

gpasxalis




Πολύ ωραία ταινια... πρεπει να την δω ξανα γιατι έχω να την δω αρκετα χρονια Sad

Μήνυμα 3οTop Gun Empty Απ: Top Gun
 26/4/2012, 17:49

whiteangel




πραγματικα αξεχαστη ταινια.....δεν ξερω αν την δω ξανα τωρα, θα μου κανει την ιδια εντυπωση?

Top Gun Wa1

Μήνυμα 4οTop Gun Empty Απ: Top Gun
 26/4/2012, 18:00

G_SkyKnight




whiteangel έγραψε:
πραγματικα αξεχαστη ταινια.....δεν ξερω αν την δω ξανα τωρα, θα μου κανει την ιδια εντυπωση?

Αν πέρασε καιρός από τότε που την είδες, μάλλον ναι !



Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή:
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις