“Ο Δικός σου Online Ελληνικός Κόσμος„
Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι 26/4/2024, 12:04


Σας ενημερώνουμε πως ως επισκέπτης έχετε μειωμένη πρόσβαση στην ιστοσελίδα μας.Για να αποκτήσετε πλήρη πρόσβαση, συνδεθείτε με το όνομα και τον κωδικό σας πρόσβασης ή κάντε τώρα την εγγραφή σας απολύτως δωρεάν.



Greek Cosmos » Γενική Συζήτηση » Ένα μωρό ετών 31!
Σελίδα 1 από 1 |


Μήνυμα 1οΈνα μωρό ετών 31! Empty Ένα μωρό ετών 31!
 26/3/2012, 18:05

Mpompiras




Ένα μωρό ετών 31! Mwro-300x225

Άλλοι καταφεύγουν στο αλκοόλ, άλλοι στα αγχολυτικά χάπια και ο Στάνλεϊ Θόρτον στην…
κούνια του!

Ο 31χρονος Αμερικανός φαινομενικά ζει μια φυσιολογική ζωή: με τη δουλειά του, το σπίτι του, το αυτοκίνητό του…

Όταν όμως κάποιος μπει στο δωμάτιό του θα δει αντί για «ενήλικο» κρεβάτι, μια τεράστια κούνια μωρού. Και όχι δεν προορίζεται για κάποιο μωρό, αλλά για εκείνον!

Το παράλογο συνεχίζεται. Ο Στάνλεϊ έχει στο κομοδίνο μπιμπερό, και κάτω από το κρεβάτιπάνες και φυσικά το πάτωμα είναι γεμάτο παιχνίδια!!

Αν νομίζετε πως ο άντρας είναι για… δέσιμο, σκεφτείτε ότι όλα αυτά είναι αποτελέσματα ενός μετατραυματικού σοκ που τον κάνει να καταφεύγει σε συνήθειες ενός μωρού προκειμένου να ξεπεράσει το άγχος του.

«Αυτό μου αρκεί. Δεν ενοχλώ κανέναν. Δεν παίρνω ναρκωτικά και δεν πίνω. Το μόνο που θέλω είναι να ζω μερικές ώρες σαν μωρό», εξηγεί ο ίδιος.



ΠΗΓΗ:www.tsantiri.gr

Μήνυμα 2οΈνα μωρό ετών 31! Empty Απ: Ένα μωρό ετών 31!
 26/3/2012, 18:23

efhkal




τι μπορει να παθει ενας ανθρωπος...... ;)

Μήνυμα 3οΈνα μωρό ετών 31! Empty Απ: Ένα μωρό ετών 31!
 26/3/2012, 22:00

G_SkyKnight




ε να σου πω και κάτι... Έχει δίκιο ακριβώς εδώ: «Αυτό μου αρκεί. Δεν ενοχλώ κανέναν. Δεν παίρνω ναρκωτικά και δεν πίνω. Το μόνο που θέλω είναι να ζω μερικές ώρες σαν μωρό»

Μήνυμα 4οΈνα μωρό ετών 31! Empty Απ: Ένα μωρό ετών 31!
 27/3/2012, 11:22

efhkal




ναι ειναι μια αλλη αντιδραση του ανθρωπου σε οτι τον πιεζει καθημερινα....μια διεξοδος που σε αυτη την περιπτωση ειναι ανωδυνη.....και οχι επιβλαβης στον αργανισμο......
ο υπνος στην κουνια δεν ξερω αν βολευει αλλα οκ..... Razz

Μήνυμα 5οΈνα μωρό ετών 31! Empty Απ: Ένα μωρό ετών 31!
 27/3/2012, 14:17

Mpompiras




Καλα τα πάει πάντος !!! αλλα η ατακα φοβερή....«Αυτό μου αρκεί. Δεν ενοχλώ κανέναν. Δεν παίρνω ναρκωτικά και δεν πίνω. Το μόνο που θέλω είναι να ζω μερικές ώρες σαν μωρό»

Μήνυμα 6οΈνα μωρό ετών 31! Empty Απ: Ένα μωρό ετών 31!
 27/3/2012, 14:32

G_SkyKnight




Όλοι σ'αυτήν την ατάκα κολλήσαμε xD

Μήνυμα 7οΈνα μωρό ετών 31! Empty Απ: Ένα μωρό ετών 31!
 27/3/2012, 15:03

Mpompiras




Είναι αυτή που κάνει το μπάμ ίσως Razz



Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή:
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Forumgreek.com | Internet | Internet | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις