“Ο Δικός σου Online Ελληνικός Κόσμος„
Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι 2/5/2024, 22:19


Σας ενημερώνουμε πως ως επισκέπτης έχετε μειωμένη πρόσβαση στην ιστοσελίδα μας.Για να αποκτήσετε πλήρη πρόσβαση, συνδεθείτε με το όνομα και τον κωδικό σας πρόσβασης ή κάντε τώρα την εγγραφή σας απολύτως δωρεάν.



Greek Cosmos » Γενική Συζήτηση » Ή η μόδα γέρνει ή η οθόνη μου: Μετά το στήθος, τώρα οι ώμοι έξω στην TV
Σελίδα 1 από 1 |


Mpompiras




Ή η μόδα γέρνει ή η οθόνη μου: Μετά το στήθος, τώρα οι ώμοι έξω στην TV Laoura+Nargies

Όσο πιο λεπτή είσαι στην τηλεόραση, τόσο το καλύτερο, καθώς τις περισσότερες τις παχαίνει, όπως θα ξέρετε ήδη, ο φακός. Το λίγο δέρμα πάντα έδειχνε καλύτερο, όταν δεν ήταν λιπαρό. Χέρια, πόδια. Ύστερα ξεπρόβαλε το στήθος. Τώρα η τάση είναι ένας ώμος έξω και το παλιά ένοχο σουτιέν έσκασε μύτη για τα λεπτά δημοσιότητας που του ανήκουν.
Παλιά, στη ζωή και στην τηλεόραση, δεν ήταν σικ να φαίνεται το σουτιέν σου ή το φανελάκι σου. Έτσι βγήκαν και οι στηθόδεσμοι ζελατίνη και άλλα τέτοια, αν το συγκεκριμένο εσώρουχο σού ήταν οπωσδήποτε απαραίτητο με την μπλούζα που δεν είχε πλάτη ή το στράπλες. Πια, στο δρόμο ή και στην TV, η βυζοπιάστρα, που το έχουμε ακούσει και έτσι, είναι σε πρώτο πλάνο.

Ή η μόδα γέρνει ή η οθόνη μου: Μετά το στήθος, τώρα οι ώμοι έξω στην TV Germanou

Ο ένας ώμος της μπλούζας έχει κατέβει, είτε το λέει η μόδα είτε όχι. Ήταν να μην ξεκινήσει...

Ή η μόδα γέρνει ή η οθόνη μου: Μετά το στήθος, τώρα οι ώμοι έξω στην TV Sisi

Λίγο zapping να κάνεις θα καταλάβεις αμέσως τι εννοούμε...


Ναι, είναι μια τάση από πέρυσι. Η μπλούζα με τον έναν ώμο έξω. Όχι η μπλούζα που τραβάω για να βγει ο ένας ώμος έξω με το ζόρι. Τα κατεβάσματα πέφτουν replay. Το σουτιέν απενοχοποιείται, το φανελάκι αναδεικνύεται και... δεν μπορώ άλλη επανάληψη.

Ή η μόδα γέρνει ή η οθόνη μου: Μετά το στήθος, τώρα οι ώμοι έξω στην TV Greekidol_2

Τι trend είναι αυτό πάλι; Είναι μια διάθεση προς το χαλαρό; Να φύγει το στημένο, το σωστό, το σφιχτόκωλο από την TV; Όπως, άλλες στο εξωτερικό κόβουν τη λακ; Να το καταλάβω.

Ή η μόδα γέρνει ή η οθόνη μου: Μετά το στήθος, τώρα οι ώμοι έξω στην TV Lauraescape

Δεν έχει απομείνει πια τίποτα που δεν έχουμε δείξει; Κι αυτό να το καταλάβω. Άμα είναι και γυμνασμένος ο ώμος, να το επαναλάβω κι εγώ και οι φίλες μου.
Όπου γυρίσεις με το τηλεκοντρόλ, θα δεις έναν ώμο έξω, το σουτιέν το σχετικό ή το άσχετο και το φανελάκι που ταιριάζει ή όχι. Σαν να μη πρόλαβες να κοιταχτείς στον καθρέφτη πριν βγεις ή κοιμάται ο σκηνοθέτης ή επειδή το κάνουν όλες δεν ασχολείται.

Ή η μόδα γέρνει ή η οθόνη μου: Μετά το στήθος, τώρα οι ώμοι έξω στην TV Hliaki

Κούρασε και σε αυτό η TV. Εξακολουθούμε να την θέλουμε πιο λαμπερή, πιο άπιαστη, πιο μοδάτη, πιο στιλάτη. Όποιος ή όποια θέλει να χαλαρώσει, να πάει σπίτι της.


ΠΗΓΗ:www.cosmo.gr

efhkal




αυτη η μοδα υπαρχει εδω και πολλα χρονια......εμενα προσωπικα οι 8 στις 10 μπλουζες ετσι ειναι.....δεν το θεωρω ασχημο και στη τηλεοραση μου αρεσει να βλεπω ωμο παρα στηθος εξω......

gpasxalis




Εμένα δεν με ενοχλεί καθόλου πάντως... xD τίποτε απο τα δύο Razz

Mpompiras




Θα συμφωνήσω με την Εφη Happy

G_SkyKnight




Εγώ λέω ότι κάποιοι πρέπει να καταλάβουν ότι τη μόδα εμείς την ελέγχουμε ως άνθρωποι... Δεν μπορώ να καταλάβω την λογική των περισσοτέρων γυναικών που αγοράζουν άθλιες μπότες, πλαστικές γαλότσες, μπλούζες και όποια άλλη αηδία τους πασάρουν που θεωρείται μόδα (!?) και δεν θα αγόραζαν σε καμία άλλη περίπτωση.

Εγώ είμαι υπέρ της άποψης να φοράει κανείς ότι τον εκφράζει (στα λογικά πλαίσια βέβαια και στους ανάλογους χώρους)



Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή:
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις