“Ο Δικός σου Online Ελληνικός Κόσμος„
Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι 8/5/2024, 02:08


Σας ενημερώνουμε πως ως επισκέπτης έχετε μειωμένη πρόσβαση στην ιστοσελίδα μας.Για να αποκτήσετε πλήρη πρόσβαση, συνδεθείτε με το όνομα και τον κωδικό σας πρόσβασης ή κάντε τώρα την εγγραφή σας απολύτως δωρεάν.



Greek Cosmos » Ενημέρωση » Φάκελος » Τεχνολογικές Ειδήσεις » Προ των πυλών η έκδοση 2.0 του VLC player
Σελίδα 1 από 1 |


gpasxalis





Προ των πυλών η έκδοση 2.0 του VLC player Vlc_0

Ο VLC player είναι ένα από τα πλέον γνωστά προγράμματα για την αναπαραγωγή αρχείων multimedia σε όλες τις πλατφόρμες υπολογιστών.

Αν και βρίσκεται μαζί μας πολλά χρόνια, είναι ακόμα στην έκδοση 1.x. Ωστόσο, η έκδοση 2.0 είναι στην τελική ευθεία.


Ο VLC 2.0 περιλαμβάνει ειδική έκδοση για τα 64-bit Windows, ενώ η version για το Mac OS X είναι από σχεδιαστικής άποψης πιο κοντά στη φιλοσοφία της Apple, καθώς θυμίζει αρκετά το iTunes. Έχει, επίσης, ενδιαφέρον το γεγονός ότι θα διατεθούν εκδόσεις για το iOS και το Android, αν και οι χρήστες του λειτουργικού της Google θα χρειαστεί να κάνουν λίγη υπομονή.


Η έκδοση RC (Release Candidate) είναι ήδη διαθέσιμη για Windows (32-bit), Mac OS X και Linux. Δε γνωρίζουμε ακόμη πότε θα διατεθούν στο κοινό οι τελικές εκδόσεις.

Πηγή: e-pcmag.gr

G_SkyKnight




Είναι ο player που χρησιμοποιώ Happy Άντε άντε !! Περιμένω...

gpasxalis




είναι θα μπορούσα να πώ ο καλύτερος player... !!

G_SkyKnight




Ναι αυτό πιστεύω κι εγώ !

gpasxalis




Αν και νομίζω οτι και το WIndows media player στα windows 7 είναι εξίσου καλός αλλα όχι καλύτερος απο το vlc

efhkal




εμενα γιατι δεν με βολευει καθολου μου λετεεεεε?????
ξερω...μην απαντησετε εγω το εχω το θεμα......πφφφφφφ.......Razz

G_SkyKnight




Όλα είναι θέμα συνήθειας Έφη ;)



Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή:
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Forumgreek.com | Internet | Internet | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις