“Ο Δικός σου Online Ελληνικός Κόσμος„
Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι 7/5/2024, 11:24


Σας ενημερώνουμε πως ως επισκέπτης έχετε μειωμένη πρόσβαση στην ιστοσελίδα μας.Για να αποκτήσετε πλήρη πρόσβαση, συνδεθείτε με το όνομα και τον κωδικό σας πρόσβασης ή κάντε τώρα την εγγραφή σας απολύτως δωρεάν.



Greek Cosmos » Ενημέρωση » Φάκελος » Τεχνολογικές Ειδήσεις » Το Timeline έρχεται υποχρεωτικά σε όλα τα προφίλ
Σελίδα 1 από 2 | Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο


G_SkyKnight




Η περίοδος χάριτος τελείωσε για όσους αρνούνται να εγκαταστήσουν το νέο Timeline στο προφίλ τους...
στο Facebook.
Σύμφωνα με σημερινή ανακοίνωση της εταιρίας, μέσα στις επόμενες εβδομάδες όλοι οι χρήστες του δημοφιλούς κοινωνικού δικτύου θα αποκτήσουν το Timeline.
Και για εκείνους τους χρήστες, θα ισχύσει η δοκιμαστική περίοδος των 7 ημερών, ώστε να μπορέσουν να το διαμορφώσουν όπως θέλουν και να κρύψουν ή να εμφανίσουν τα post που επιθυμούν.
Όπως αναφέρει η ανακοίνωση στο επίσημο blog του Facebook, η μετάβαση θα ξεκινήσει από τη Νέα Ζηλανδία και μέσα στις επόμενες εβδομάδες θα ολοκληρωθεί με την χειροκίνητη αλλαγή σε Timeline.
Η αλλαγή αυτή είχε ανακοινωθεί ήδη από τα τέλη του 2011 και ο βασικός λόγος είναι φυσικά οι νέες εφαρμογές της πλατφόρμας Open Graph, που δεν μπορούν να λειτουργήσουν στα παλιά προφίλ.
Να θυμίσουμε ότι δεν υπάρχει επίσημος τρόπος αφαίρεσης του Timeline από τα προφίλ των χρηστών και οι σελίδες που υπόσχονται κάτι τέτοιο, κρύβουν πιθανότατα κακόβουλα link.

Το Timeline έρχεται υποχρεωτικά σε όλα τα προφίλ Timeline

Αναδημοσίευση από: 24wro

Σε μένα ακόμα δεν ήρθε, αλλά μόλις έρθει, μάλλον το Facebook θα με ξεχάσει οριστικά... Μπαίνω που μπαίνω που και που, μετά την αλλαγή... καθόλου !

whiteangel




Σε μένα ακόμα δεν ήρθε, αλλά μόλις έρθει, μάλλον το Facebook θα με ξεχάσει οριστικά... Μπαίνω που μπαίνω που και που, μετά την αλλαγή... καθόλου !

και καλα θα κανεις!!!!!!

Το Timeline έρχεται υποχρεωτικά σε όλα τα προφίλ Fallen

Mpompiras




Έτσι βεντούζααα το timeline

G_SkyKnight




Φοβούνται το Google + και το ρίχνουν στις αλλαγές... Δείτε πόσο καιρό είχε να αλλάξει το Facebook και μόλις ανακοινώθηκε η δημιουργία του Google + αμέσως ξεκίνησαν τις «βελτιώσεις» και τις αλλαγές !

Mpompiras




Και το κάνουν χάλια και γεμίζουν κόσμο το google+ hell yeah....take that fb

G_SkyKnight




Mpompiras έγραψε:Και το κάνουν χάλια και γεμίζουν κόσμο το google+ hell yeah....take that fb

Και μας Razz Χαχαχαχαχαχ...

Mpompiras




GREEK COSMOS FOR THE WIN Superman Λεω να αρχίσω πάλι να snoobαρω το fb Razz

G_SkyKnight




Mpompiras έγραψε:GREEK COSMOS FOR THE WIN Superman Λεω να αρχίσω πάλι να snoobαρω το fb Razz

Πρέπει, πρέπει Happy Εγώ το εφαρμόζω ! Χαχαχαχαχ... Κάτσε να έρθει η Παρασκευή και με τα updates που θα βάλω να δεις τι καλό που θα γίνει Happy

gpasxalis




Mpompiras έγραψε:GREEK COSMOS FOR THE WIN Superman Λεω να αρχίσω πάλι να snoobαρω το fb Razz

έτσι σε θέλω Happy :Ρ.... εγω είμουν απο τους πρώτους που μου το βάλανε Sad είναι απαίσιο

efhkal




λοιπον....faaaaaast.....θελω δικο μου τοιχο.....θελω cityville.....γιατι κοβω το φατσοβιβλιο.....ειναι χαλιααααα αυτη η αλλαγη......faaaast......ακους??????Razz Razz

G_SkyKnight




efhkal έγραψε:λοιπον....faaaaaast.....θελω δικο μου τοιχο.....θελω cityville.....γιατι κοβω το φατσοβιβλιο.....ειναι χαλιααααα αυτη η αλλαγη......faaaast......ακους??????Razz Razz

Fade out... Μεγάλο πακέτο μου έριξες xD Αλλά θα κοιτάξω να αναβαθμίσω το Greek Cosmos δίνοντας περισσότερες επιλογές ! Τα καλύτερα έρχονται... ;)

gpasxalis




ama den valeis cityville ego feugo Razz

G_SkyKnight




Ώπα, ώπα..! Ήρεμαααααα... Δουλεύουμε για το καλύτερο Razz

efhkal




fastrider2006 έγραψε:
efhkal έγραψε:λοιπον....faaaaaast.....θελω δικο μου τοιχο.....θελω cityville.....γιατι κοβω το φατσοβιβλιο.....ειναι χαλιααααα αυτη η αλλαγη......faaaast......ακους??????Razz Razz

Fade out... Μεγάλο πακέτο μου έριξες xD Αλλά θα κοιτάξω να αναβαθμίσω το Greek Cosmos δίνοντας περισσότερες επιλογές ! Τα καλύτερα έρχονται... ;)

τιποτα δεν ειναι πακετο για τον fast......Razz


gpasxalis έγραψε:ama den valeis cityville ego feugo Razz


να φυγεις να πας αλλου.....και αν εκει βρεις cityville να φωναξεις και εμενα....Razz

G_SkyKnight




Όλα είναι το cityville ε Surprised ;

gpasxalis




Έστω βάλε cartown και εγω θα μείνω :Ρ

G_SkyKnight




Λυπάμαι.Αυτά τα έχει το Facebook ! Μόνο εκεί... Μπορώ να βάλω παρόμοια Flash Games Razz

gpasxalis




εεεε συγγνώμη... αύριο πρωί πρωί θα σου υποβάλω την παραίτηση μου Razz

G_SkyKnight




gpasxalis έγραψε:εεεε συγγνώμη... αύριο πρωί πρωί θα σου υποβάλω την παραίτηση μου Razz

Η περίοδος παραιτήσεων έχει λήξει.Παρακαλώ περιμένετε... (Γίνεται φόρτωση)

Τι λες ρε ;;; Κάτσε κάτσε να σε δω από κοντά... Wink

gpasxalis




Καλα ίσως το ξανασκεφτώ :Ρ

efhkal




αστον να φυγει να μπω εγω .....θα εχω δυναμη και θα βαλω cityville.....Razz Razz

G_SkyKnight




efhkal έγραψε:αστον να φυγει να μπω εγω .....θα εχω δυναμη και θα βαλω cityville.....Razz Razz

Το sidebar μας μιλάει για αιτήσεις για το προσωπικό... Looking to the sky

gpasxalis




ααααα ωστε θέλεις να με διώξεισ fast;;; οοοκ ;)

G_SkyKnight




gpasxalis έγραψε:ααααα ωστε θέλεις να με διώξεισ fast;;; οοοκ ;)

Καλά ότι θέλεις λες ; Worried Είπα κάτι τέτοιο ?!?!? Απλώς είπα ότι το sidebar μιλάει για το προσωπικό... Όποιος θέλει μπαίνει Razz

gpasxalis




ααα οκ τότε :Ρ κανονικά έπρεπε να πεις στην έφη οτι δεν γίνεται να φύγω επειδή είμαι απαραίτητο στοιχείο εδώ :Ρ αυτό ήταν το σωστό



Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή:
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις