“Ο Δικός σου Online Ελληνικός Κόσμος„
Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι 26/4/2024, 20:59


Σας ενημερώνουμε πως ως επισκέπτης έχετε μειωμένη πρόσβαση στην ιστοσελίδα μας.Για να αποκτήσετε πλήρη πρόσβαση, συνδεθείτε με το όνομα και τον κωδικό σας πρόσβασης ή κάντε τώρα την εγγραφή σας απολύτως δωρεάν.



Greek Cosmos » Γενική Συζήτηση » Κανένας δεν μπορεί να βρεί τους 10 ανθρώπους της φωτογραφίας
Σελίδα 2 από 2 | Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2


gpasxalis




Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Κανένας δεν μπορεί να βρεί τους 10 ανθρώπους της φωτογραφίας - Σελίδα 2 AxiwK


aloha




τα βρήκα όλα σε λιγότερο από 3 λεπτά Razz

G_SkyKnight




aloha έγραψε:τα βρήκα όλα σε λιγότερο από 3 λεπτά Razz

Αφού βοήθησα εγώ Razz xD Χαχαχαχαχαχ...

Τώρα νιώθω χαζός lol!

aloha




τα βρήκα και τα 10 πριν δω τα replay που υπάρχουν στο ποστ Razz

G_SkyKnight




Μπράβο Happy 10 στα 10 ! Έχεις καλή παρατηριτικότητα xD

efhkal




εεεεεεε ενταξει......πφφφφφφ......αντε ας πω την αληθεια και εγω τα βρηκα αλλα ειπα να μην το πω και νιωσετε ασχημα....Razz

G_SkyKnight




Καλά έκανες γιατί θα ένιωθα χαζός xD Όχι ότι τώρα δεν νιώθω... Έβαλε και ο Πασχάλης ότι κανείς δεν βρίσκει και τους 10 ανθρώπους και στην αρχή ένιωσα καλά όταν τους βρήκα..! Όταν έμαθα την αλήθεια, τότε λυπήθηκα τον χρόνο που έχασα για να φτιάξω την βοηθητική φωτογραφία !

efhkal




χαχαχαχαχαχαχ ε βρεεε Πασχαλη.....εεε βρε Πασχαλη.....λεω...Razz χαχαχχαχααχ.....εγω σου ειπα ευχαριστω?εμενα με βοηθησε πολυ η φωτο σου......οχι πιστεψε με.....σε ευχαριστω σε ευχαριστω σε ευχαριστω.......Razz

gpasxalis




παρακαλώ... δεν κανει τίποτα!!!

G_SkyKnight




Παρακαλώ..!

Πασχάλη μάλλον σε μένα αναφερόταν Razz Razz xD

efhkal




3 ευχαριστω περισευει και ενα.......και στους δυο πηγενε.......το αλλο μοιραστειτε το......Razz

gpasxalis




θα το πάρω εγώ γιατι είμαι μαγκας :Ρ

G_SkyKnight




Ναι κάνε όνειρα Razz Εγώ θα πάρω το "Ευχαρ" και εσύ πάρε το "ιστώ"... (Μην σε αφήσω έτσι)

gpasxalis




οχι κύριε... εγω θα το πάρω... :Ρ ολο δικο μου είναι.. το λέει και η έφη... ετσι;;

G_SkyKnight




Μα λέει να το μοιραστούμε Worried

gpasxalis




απο μέσα της θέλει να το δώσει σε μένα όμως... έτσι;

efhkal




αχαχαχαχααχαχα....η εφη λεει αλλο ενα ολοκληρο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ δεν μπορει τα αιματα.......Razz

G_SkyKnight




Ευχαριστώ..! Πάλι καλά που είπες γιατί δεν θα σταματούσε xD

efhkal




Σας καταλαβα τι νομισες.....επειδη μυρισες το ντεκαπαζ???? Razz

gpasxalis




εεε και εγω μπορω να πω xD

efhkal




με βρηκατε ομως παλι εεεε?????ειμαι σιγουρη οτι το καταλαβατε μετα απο ωριμη σκεψη....Razz

G_SkyKnight




efhkal έγραψε:με βρηκατε ομως παλι εεεε?????ειμαι σιγουρη οτι το καταλαβατε μετα απο ωριμη σκεψη....Razz


Ναι δεν είχες άδικο !!!



Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή:
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις