“Ο Δικός σου Online Ελληνικός Κόσμος„
Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι 7/5/2024, 19:47


Σας ενημερώνουμε πως ως επισκέπτης έχετε μειωμένη πρόσβαση στην ιστοσελίδα μας.Για να αποκτήσετε πλήρη πρόσβαση, συνδεθείτε με το όνομα και τον κωδικό σας πρόσβασης ή κάντε τώρα την εγγραφή σας απολύτως δωρεάν.



Greek Cosmos » Διασκέδαση » Φάκελος » Ταινίες » Ταινιες που μειναν αξεχαστες
Σελίδα 2 από 2 | Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2


λou!




Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Στο συγκεκριμενο τοπικ θα συζηταμε για ταινιες οι οποιες για καποιο λογο μας μειναν αξεχαστες (αγαπημενες ταινιες κ.α) καλο θα ηταν να αιτιολογουσαμε και το γιατι . . .


λou!




fastrider2006 έγραψε:Κοίτα με τον Πασχάλη θα συμφωνήσω για το Girl Next Door... Αλλά εγώ θα βάλω στο παιχνίδι το Death Race... Μου άρεσε πολύ... Και το TAKEN δεν θα έλεγα ότι πάει πίσω...

Το Death Race δεν ξέρω γιατί μου έμεινε... Έχει πολύ ωραία πλοκή και γενικά μου αρέσουν ταινίες με αυτοκίνητα... Το ΤΑΚΕΝ πάλι έχει μοναδική πλοκή και έναν πολύ καλό ηθοποιό τον Liam Neeson.Συν το ότι και οι δύο έχουν καλό τέλος xD

Το Drive το ειδες?

gpasxalis




pio einai to drive? :S

λou!




σου ετοιμαζω τοπικ ;)

G_SkyKnight




λou! έγραψε:Το Drive το ειδες?

Όχι αλλά μετά από το θέμα που είδα για το Drive δεν υπάρχει περίπτωση να μην το δω !!

Mpompiras




Dead silence παιδια....η ταινια είχε τα πάντα Happy και ειδηκα το τέλος ήταν ΚΟΡΥΦΉ για μενα

gpasxalis




Diladi protineis na tin doume? Razz

Mpompiras




Δες την και θα με θυμηθείς μπορεί αν μην τρομάξεις τοσο....αλλα όταν δεις το τέλος θα πάθεις την πλάκα σου Razz

gpasxalis




ok 8a to koita3o Happy

λou!




το Dead Silence (Αρκετα καλο σαν Horror) ειχε συνδιασμο ταινιων σαν σεναριο

avlaki.




thanks..........

Mpompiras




Εχεις δεί μήπως το Identity ? και αυτη φοβερή ταινια....παρακαλούμε Avlaki

avlaki.




thanks.......

Mpompiras




Ειπαμε παρακαλούμε Happy



Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή:
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις