“Ο Δικός σου Online Ελληνικός Κόσμος„
Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι 3/5/2024, 06:27


Σας ενημερώνουμε πως ως επισκέπτης έχετε μειωμένη πρόσβαση στην ιστοσελίδα μας.Για να αποκτήσετε πλήρη πρόσβαση, συνδεθείτε με το όνομα και τον κωδικό σας πρόσβασης ή κάντε τώρα την εγγραφή σας απολύτως δωρεάν.



Greek Cosmos » Ενημέρωση » Φάκελος » Τεχνολογικές Ειδήσεις » €5.800.000 για iPad κατασκευασμένο από χρυσό, διαμάντια και... δεινόσαυρο
Σελίδα 1 από 1 |


MakinhO




€5.800.000 για iPad κατασκευασμένο από χρυσό, διαμάντια και... δεινόσαυρο PIC440537

Αυτό το χρυσό iPad 2 είναι ένα από τα πιο ακριβά και ακραία γκάτζετ στον κόσμο αφού η αξία του είναι 5.800.000 ευρώ.

Είναι καλυμμένο με δύο κιλά χρυσό 24 καρατίων και 1.5 καράτια διαμάντια ενώ η πρόσοψή του έχει θρυμματισμένα κομμάτια από ένα απολιθωμένο δεινόσαυρο T-Rex.

Αν θέλετε να κάνετε δικό σας το συγκεκριμένο iPad θα πρέπει να βιαστείτε αφού μόνο δύο έχουν κατασκευαστεί και τό ένα έχει ήδη πωληθεί σε ένα ανώνυμο πελάτη.

Το λογότυπο της Apple είναι κατασκευασμένο με 52 ξεχωριστές πολύτιμες πέτρες.

Αλλά αν δεν πειστήκατε ακόμη, αυτό το iPad 2 έχει 750 γραμμάρια Καναδικού αμμόλιθου που είναι η ποιο αρχαία πέτρα στον πλανήτη για 75 εκατομμύρια χρόνια ενώ 57 γραμμάρια από το πόδι Τυρανόσαυρου έχουν ξυστεί στην πέτρα.

Για πιο λαμπερή όψη του iPad 2 έχουν, επίσης, χρησιμοποιηθεί 12 διαμάντια 8.5 καρατίων.

€5.800.000 για iPad κατασκευασμένο από χρυσό, διαμάντια και... δεινόσαυρο PIC205957

kostas




aloha έγραψε:τιμή ευκαιρίας xD

g@m*to pouli8ike to 1 logika pouli8ikai kai to alo ... den prolava kai 8a agoraza kai ta 2 xD

aloha




kostas έγραψε:
aloha έγραψε:τιμή ευκαιρίας xD

g@m*to pouli8ike to 1 logika pouli8ikai kai to alo ... den prolava kai 8a agoraza kai ta 2 xD


από αύριο και στα περίπτερα θα το πουλάνε xD

G_SkyKnight




Όλα αυτά που έχει και σε τόσο προνομιακή τιμή ;;;; Δεν το περίμενα !!!! Αυτό το κομμάτι δεν χάνεται... Άσε που υπερέχει έναντι του κανονικού mapaphone xD lol!

aloha




βγήκε στην αγορα τρεξε να προλαβετε

G_SkyKnight




Τελικά θα το πάρω... Μου δίνουν επιδότηση για νέα συσκευή ! Χαχαχ0αχ0α0χα0χα0χ0α...

aloha




φτουυ δεν πρόλαβα
έχουν τελιώσει Sad

G_SkyKnight




aloha έγραψε:φτουυ δεν πρόλαβα
έχουν τελιώσει Sad

Έτσι σου είπαν στο περίπτερο ; Surprised

G_SkyKnight




Φτού.... Κρίμα... Ρε μην ανυσηχείς... Συνήθως κάτι τέτοια πράγματα επαναλκυκλοφορούν μετά 2 βδομάδες !

magkaras




Δεν θέλω να σας προσβάλλω αλλά το ένα είναι αυτό που έχω για σουπλά μουαχαχαχαχαχαχαχα!!! >=D

G_SkyKnight




magkaras έγραψε:Δεν θέλω να σας προσβάλλω αλλά το ένα είναι αυτό που έχω για σουπλά μουαχαχαχαχαχαχαχα!!! >=D

Εσύ δηλαδή αγόρασες και το δεύερο ;;; Hmmm xD



Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή:
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Forumgreek.com | Internet | Internet | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις