“Ο Δικός σου Online Ελληνικός Κόσμος„
Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι 2/5/2024, 20:21


Σας ενημερώνουμε πως ως επισκέπτης έχετε μειωμένη πρόσβαση στην ιστοσελίδα μας.Για να αποκτήσετε πλήρη πρόσβαση, συνδεθείτε με το όνομα και τον κωδικό σας πρόσβασης ή κάντε τώρα την εγγραφή σας απολύτως δωρεάν.



Greek Cosmos » Ενημέρωση » Φάκελος » Τεχνολογικές Ειδήσεις » Άρχισε η video-κλήση στο Facebook
Σελίδα 1 από 1 |


Μήνυμα 1οΆρχισε η video-κλήση στο Facebook Empty Άρχισε η video-κλήση στο Facebook
 20/10/2011, 17:40

G_SkyKnight




Σε συνεργασία με το Skype, το facebook, εισήγαγε την video κλήση…

Όπως θα παρατηρήσετε στο chat σας, ανοίγοντας το παράθυρο για να μιλήσετε σε ένα φίλο σας, εκτός από τη φωτογραφία του, σας εμφανίζεται και ένα εικονίδιο με κάμερα. Το ίδιο εικονίδιo υπάρχει και στο wall των φίλων σας, δίπλα από τις ενδείξεις "message" και "poke".

Αν λοιπόν...
πατήσετε πάνω του, αυτόματα καλεί τον άλλο συνομιλητή σας και έτσι μπορείτε να μιλήσετε μαζί του μέσω video! Αρκεί πρώτα να εγκαταστήσετε την εφαρμογή.

Για όσους δεν την έχετε εγκαταστήσει, η διαδικασία γίνεται σχεδόν αυτόματα την πρώτη φορά που θα κάνετε video-κλήση, μιας και το Facebook σας εμφανίζει από δίπλα τις τρεις βασικές οδηγίες.

Άρχισε η video-κλήση στο Facebook Facebookcall
Πηγή

Μήνυμα 2οΆρχισε η video-κλήση στο Facebook Empty Απ: Άρχισε η video-κλήση στο Facebook
 20/10/2011, 18:31

kostas




re ego den to vrisko kai polla empisto .. .to facebook se fakeloni aftomata me to log in... kai an exis face foto s den mpori na se entopisi EFKOLA ... kai meso video ine telios 3eka8aro pios ise... :/ ego etsi to skeftika kai den to dokimasa akomi Very Happy

Μήνυμα 3οΆρχισε η video-κλήση στο Facebook Empty Απ: Άρχισε η video-κλήση στο Facebook
 20/10/2011, 19:02

kwnos100




k emena m mphke

Μήνυμα 4οΆρχισε η video-κλήση στο Facebook Empty Απ: Άρχισε η video-κλήση στο Facebook
 20/10/2011, 21:18

aloha




kostas έγραψε:re ego den to vrisko kai polla empisto .. .to facebook se fakeloni aftomata me to log in... kai an exis face foto s den mpori na se entopisi EFKOLA ... kai meso video ine telios 3eka8aro pios ise... :/ ego etsi to skeftika kai den to dokimasa akomi Very Happy



και εγώ αυτό σκέφτηκα
σίγουρα είναι για να μας παρακολουθούν καλύτερα
δεν υπάρχη ασφάλια προσωπικών δεδομένων στο facebook

Μήνυμα 5οΆρχισε η video-κλήση στο Facebook Empty Απ: Άρχισε η video-κλήση στο Facebook
 20/10/2011, 23:13

G_SkyKnight




Εγώ το fb το χρησιμοποιώ κατά 01% σε σχέση με το Greek Cosmos.Μισώ το fb !!! Οι λόγοι που έχω και χρησιμοποιώ τον λογαριασμό μου εκεί είναι καθαρά επεκτατικοί για το "Greek Cosmos".Νομίζω ότι το έχεσαν με την βίντεο κλήση.Ποιο απόρρητο και ποια ασφάλεια !?!?! Μα ο κόσμος είναι τόσο "χαζός" που δεν πρόκειται να σκεφτεί ότι "Φακελώνομαι τώρα..." αλλά θα πάρει την τελείως ανάποδη άποψη "Καλα ρε γ@μώτο ! Σε μένα θα γίνει...??!?!??!.... Πφφφ άντε μωρέ σιγά..."

Και εκεί βασίζονται αυτοί του fb... Αυτό πιστεύω.

Μήνυμα 6οΆρχισε η video-κλήση στο Facebook Empty Απ: Άρχισε η video-κλήση στο Facebook
 21/10/2011, 16:23

MakinhO




fastrider2006 έγραψε:Εγώ το fb το χρησιμοποιώ κατά 01% σε σχέση με το Greek Cosmos.Μισώ το fb !!! Οι λόγοι που έχω και χρησιμοποιώ τον λογαριασμό μου εκεί είναι καθαρά επεκτατικοί για το "Greek Cosmos".Νομίζω ότι το έχεσαν με την βίντεο κλήση.Ποιο απόρρητο και ποια ασφάλεια !?!?! Μα ο κόσμος είναι τόσο "χαζός" που δεν πρόκειται να σκεφτεί ότι "Φακελώνομαι τώρα..." αλλά θα πάρει την τελείως ανάποδη άποψη "Καλα ρε γ@μώτο ! Σε μένα θα γίνει...??!?!??!.... Πφφφ άντε μωρέ σιγά..."

Και εκεί βασίζονται αυτοί του fb... Αυτό πιστεύω.

me 2.το εχω για να διαφημιζω ιστοσελιδες xD



Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή:
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις