“Ο Δικός σου Online Ελληνικός Κόσμος„
Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι 17/5/2024, 13:08


Σας ενημερώνουμε πως ως επισκέπτης έχετε μειωμένη πρόσβαση στην ιστοσελίδα μας.Για να αποκτήσετε πλήρη πρόσβαση, συνδεθείτε με το όνομα και τον κωδικό σας πρόσβασης ή κάντε τώρα την εγγραφή σας απολύτως δωρεάν.



Greek Cosmos » Γενική Συζήτηση » Gnomi peri katalipseon
Σελίδα 1 από 1 |


Μήνυμα 1οGnomi peri katalipseon Empty Gnomi peri katalipseon
 29/9/2011, 21:02

gpasxalis




Akousa oti i ipourgos eipe oti me tis katalipseis proto vima gia anaplirosi xronou 8a einai ma8ima savvata, argies kai 8a teliosoun ta sxoleia argotera k oxi 15 iouniou pou einai to sin8estero.... Ti gnomi exete gia tis katalipseis kai gia olo to 8ema? ta dika sas sxoleia einai ipo katalipsi? (peite mas k perioxi)

Μήνυμα 2οGnomi peri katalipseon Empty Απ: Gnomi peri katalipseon
 29/9/2011, 22:36

G_SkyKnight




2ο ΓΕΛ - Αλεξανδρούπολη

Χα ! Χα ! Χα !!! Πότε να γελάσω !!???!?!?!?!??! Δεν ξέρω για τα άλλα σχολεία αλλά το 2ο Αλεξανδρούπολης το σκέφτηκε αυτό... Και εγώ λέω Διαμαντοπούλου στα ΑΡΧ*ΔΙΑ μου σε έχω γραμμένη !!!! Και το αιτιολογώ με τα παρακάτω:

• Εσύ σκέφτηκες ότι ο δικός μου κώλος κρυώνει στο μάθημα ενώ ο δικός σου στην γραφειάκλα σου έχει 800 καλοριφέρ δίπλα του και 800 θερμάστρες ;;;
• Εσύ σκέφτηκες ότι εγώ από το DVD δεν μπορώ να διαβάσω ;;; (μα και τα DVD που μου έστειλες ΔΕΝ παίζει..! Το δισκάκι είναι ΘΕΟΣΤΡΑΒΟ !!!!)
• Εσύ σκέφτηκες ότι εγώ ΠΡΕΠΕΙ να σημειώνω στα βιβλία για να μάθω ;;;
• Εσύ σκέφτηκες ότι εγώ ΠΡΕΠΕΙ να έχω τα βιβλία στην ώρα τους ;;;
• Εσύ σκέφτηκες τι γνώμη θα έχω εγώ για τις κωλ*αλλαγές που εφαρμόζεις ;;;
• Εσύ σκέφτηκες ότι εγώ και η οικογένεια μου πληρώνουμε τόσα χρόνια τόσους φόρους και αντί για και καλά "δωρεάν" παιδεία παίρνω παπ*ρια παιδεία ;;;
• Εσύ σκέφτηκες ότι το σχολείο μου δεν δίνει τίποτα παρά μόνο ΚΟΥΡΑΣΗ και πρέπει να πάω φροντιστήριο ;;;

Νομίζω ότι καταλάβαμε όλοι ποια είναι η θέση μου... Very Angry !

Μήνυμα 3οGnomi peri katalipseon Empty Απ: Gnomi peri katalipseon
 1/10/2011, 12:06

kwnos100




ΚάτΑληψη!
ΚάτΑληψη! Δεν υποχορουμε αν δεν δικαιωθουμε!
ΚάτΑληψη!
ΚάτΑληψη!Δεν υποχορουμε αν δεν δικαιωθουμε!
Το σχολείο μου ειχε καταληψη αλλα τ ανοιξαν οι γονεις Razz ....και μπορει να τ ξανακλεισουν την δευτερα

Μήνυμα 4οGnomi peri katalipseon Empty Απ: Gnomi peri katalipseon
 1/10/2011, 13:56

G_SkyKnight




kwnos100 έγραψε:ΚάτΑληψη!
ΚάτΑληψη! Δεν υποχορουμε αν δεν δικαιωθουμε!
ΚάτΑληψη!
ΚάτΑληψη!Δεν υποχορουμε αν δεν δικαιωθουμε!
Το σχολείο μου ειχε καταληψη αλλα τ ανοιξαν οι γονεις Razz ....και μπορει να τ ξανακλεισουν την δευτερα

Ντόμινο πάει... Ξεκινάει ένας και μετά συνεχίζουν όλα από πίσω... Ε κάτι πρέπει να γίνει γιατί δεν πάει άλλο αυτή η κατάσταση με τα σχολεία... Shocked



Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή:
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις