“Ο Δικός σου Online Ελληνικός Κόσμος„
Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι 28/3/2024, 20:11


Σας ενημερώνουμε πως ως επισκέπτης έχετε μειωμένη πρόσβαση στην ιστοσελίδα μας.Για να αποκτήσετε πλήρη πρόσβαση, συνδεθείτε με το όνομα και τον κωδικό σας πρόσβασης ή κάντε τώρα την εγγραφή σας απολύτως δωρεάν.



Greek Cosmos » Γενική Συζήτηση » Δες τι συνέβαινε στον κόσμο την ημέρα που γεννιόσουν
Σελίδα 1 από 1 |


whiteangel




Δες τι συνέβαινε στον κόσμο την ημέρα που γεννιόσουν

Δες τι συνέβαινε στον κόσμο την ημέρα που γεννιόσουν  C556fff3017aa76610827909af45221f

Συνήθως οι πρώτες μας μνήμες είναι αρκετά χρόνια μετά την ημέρα που πρωτοαντικρίσαμε το φως, ενώ περιορίζονται στην εικόνα της μητέρας, του πατέρα ίσως κάποια μεγαλοπρεπή τούμπα, ωστόσο, τι ακριβώς συνέβαινε στον πλανήτη Γη εκείνη την ημέρα που γεννηθήκαμε;
Η νέα εφαρμογή δίνει τη δυνατότητα να μάθουμε μερικές «ανάλαφρες» πληροφορίες, όπως πιο τραγούδι ήταν νούμερο ένα εκείνη την ημέρα, ποια ταινία είχε κερδίσει το όσκαρ, ποιος ανακηρύχθηκε «νομπελίστας», αλλά και με ποιους διάσημους της Ιστορίας έχουμε την ίδια ημέρα γενέθλια.

Δες τι συνέβαινε στον κόσμο την ημέρα που γεννιόσουν  Ugsc

Μάλιστα δεν περιοριζόμαστε εκεί, καθώς μπορούμε να μάθουμε ακόμη και τι συνέβαινε στο διάστημα ή ακόμη καλύτερα σε οποιον πλανήτη προτιματε!! 

Γράψτε την ημερομηνία και βρείτε το «κάρμα» σας .....  ΕΔΩ


Δες τι συνέβαινε στον κόσμο την ημέρα που γεννιόσουν  Cargoilwing

G_SkyKnight




Χαχαχαχαχαχ ! Πολύ ενδιαφέρον ! Πολλές φορές αναρωτήθηκα τι μπορεί να έγινε τη μέρα που γεννήθηκα...! Επιτέλους έμαθα ! Like Βέβαια είχα περιορίσει την απορία στα πλαίσια της γης και όχι σε άλλους πλανήτες Razz

efhkal




οταν γεννηθηκα εγω δεν εγινε τιποτα πιο συγκλονιστικο Razz Razz Razz 

whiteangel




efhkal έγραψε:οταν γεννηθηκα εγω δεν εγινε τιποτα πιο συγκλονιστικο Razz Razz Razz 

 Ναι διαγραψαν τον κοσμο και κρατησαν την εφη........

μαλιστα την γη την ονομασαν Γ_εφ_Η

efhkal




χμμμμμμμ μια χαρα μου ακουγεταιRazz 



Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή:
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις