“Ο Δικός σου Online Ελληνικός Κόσμος„
Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι 28/7/2017, 11:59

Σας ενημερώνουμε πως ως επισκέπτης έχετε μειωμένη πρόσβαση στην ιστοσελίδα μας.Για να αποκτήσετε πλήρη πρόσβαση, συνδεθείτε με το όνομα και τον κωδικό σας πρόσβασης ή κάντε τώρα την εγγραφή σας απολύτως δωρεάν.

Greek Cosmos » Γενική Συζήτηση » Πόσο συνηθισμένα είναι τα γενέθλιά σου;
Σελίδα 1 από 1 |

Μήνυμα 1ο Πόσο συνηθισμένα είναι τα γενέθλιά σου;
 Την / Το 21/5/2012, 00:28

Πόσο συνηθισμένα είναι τα γενέθλιά σου;

Τα γενέθλια είναι σίγουρα για τον καθένα μια μέρα που αισθάνεται το πιο ξεχωριστό πρόσωπο πάνω στη γη. Που γιορτάζει τη γέννησή του και μπορεί να κάνει ό,τι θέλει!

Σωστά; Αλλά ας μην ξεχνάμε ότι πολλοί άνθρωποι στον πλανήτη μοιράζονται μαζί μας την ίδια ακριβώς μέρα γενεθλίων. Αναρωτηθήκατε, λοιπόν, ποτέ ποια είναι τα πιο κοινά γενέθλια ή πόσο συνηθισμένα είναι τα γενέθλιά σας; Αν όχι, ήρθε η ώρα να το μάθετε!

Γιατί υπάρχουν μήνες που πραγματικά μπορείτε να αισθάνεστε «μοναδικοί» στον κόσμο (ο Φεβρουάριος, για παράδειγμα) αλλά και ημερομηνίες απολύτως συνηθισμένες.

Ο ακόλουθος πίνακας θα σας βοηθήσει αρκετά νομίζω να ξανασκεφτείτε πριν πείτε: «είμαι ο μοναδικός στον κόσμο» ή «σαν εμένα καμιά»

ΠΗΓΗ:www.perierga.gr

Να πάρει εχω πολύ συνηθισμένα γενέθλια Razz

Μην κάνεις όνειρα για την ζωή αλλά ζήσε τα όνειρά σου.....

Guns MpOmPiRaS Guns

αρα ο κοσμος ειναι τυχερος που εχει πολους mpompiras type human!!!!!!!!!

χαχαχαχα λες angel ? Very Happy

Μην κάνεις όνειρα για την ζωή αλλά ζήσε τα όνειρά σου.....

Guns MpOmPiRaS Guns

εγω καπου στην μεση νομιζω......ειμαι σπανιο ατομο αυτο ειναι γνωστο.....και καθολου ψωνιο....Razz

Όταν ο Που Να Το Φανταστώ γνωρισε την Δεν Ήξερες Δεν Ρώταγες γεννήθηκε η Άγνοια....!!!!!!

καπου στη μεση κι εγω.......παντα με τους συνηθεις υποπτους.........συνηθισμενους ανθρωπους!!!!!!

και χαιρομαι γι αυτο......οι μοναδικοτητες ειναι για το βιβλιο ρεκορ του guinnes!!!!!!

Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή:
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Δωρεάν φόρουμ | © PunBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Δημιουργήστε ένα δωρεάν μπλογκ