“Ο Δικός σου Online Ελληνικός Κόσμος„
Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι 24/7/2017, 21:30

Σας ενημερώνουμε πως ως επισκέπτης έχετε μειωμένη πρόσβαση στην ιστοσελίδα μας.Για να αποκτήσετε πλήρη πρόσβαση, συνδεθείτε με το όνομα και τον κωδικό σας πρόσβασης ή κάντε τώρα την εγγραφή σας απολύτως δωρεάν.

Greek Cosmos » Γενική Συζήτηση » H οφθαλμαπάτη που μόνο οι άντρες τη βλέπουν...
Σελίδα 1 από 1 |

Η συγκεκριμένη φωτογραφία μας δυσκόλεψε αλλά βρήκαμε το… λάθος!!! Εσείς;

ΠΗΓΗ:tsantiri.gr

Μην κάνεις όνειρα για την ζωή αλλά ζήσε τα όνειρά σου.....

Guns MpOmPiRaS Guns

Εγώ ομολογώ δεν εχω βρει λαθος Razz

Μην κλαις επειδή τελείωσε, χαμογέλα γιατί συνέβη
-Dr. Seuss-

Πρεπει να ψάξεις καλά...αν εχω βρεί το σωστό λάθος και εγώ Razz

Guns MpOmPiRaS Guns

Κάθομαι και την κοιτάω συνέχεια αλλα τιποτα Razz

-Dr. Seuss-

mpompira δωσε κανα χερι βοηθειας γιατι κατεληξα στο συμπερασμα η οτι ειμαι τυφλος η δεν ειμαι αντρας

βοηθειαααααααααα!!!!!!!!! δεν βρισκω τιποτα

αχαχαχαχαχαχαχαχα.......ευτυχως που το βλεπουν μονο οι αντρες...εχει ενα δαχτυλο παραπανω και το βαζει και στο στομα......χαχαχααχαχαχ....... Razz μου πηρε 3 λεπτα αλλα το βρηκα....Razz

Όταν ο Που Να Το Φανταστώ γνωρισε την Δεν Ήξερες Δεν Ρώταγες γεννήθηκε η Άγνοια....!!!!!!

και παλι δεν διακρινω τιποτα.....γεια σας εγκαταλειπω το αθλημα!!!!!!

μετρα βρε τα δαχτυλα της...

Όταν ο Που Να Το Φανταστώ γνωρισε την Δεν Ήξερες Δεν Ρώταγες γεννήθηκε η Άγνοια....!!!!!!

τα μετραω συνεχεια 5 τα βγαζω

5 αυτα αλλα δεν νομιζεις οτι εχουμε αλλο ενα το χοντρο δαχτυλακι μας???????εεεε?εεεε???για ξανασκεψουτο...

σωστοοοοο....και μου αρεσει που μονο οι αντρες το βλεπουνε!!!!

λετε να το ψαξω?χχαχααχαχαχαχαχαχχαχ...... Razz γιατι ομως μονο οι αντρες το συγκεκριμενο αυτο δεν καταλαβα...

χαχαχαχαχαχαχα παιδια εγώ έψαχνα μηπως ειναι κανένας άλλο κρυμένος !!!

Guns MpOmPiRaS Guns

αχχααχαχαχαχ με λιγη προσπαθεια ακομη θα τον εβρισκες....Razz

popooo.. trelo... Very Happy

malon of8almapati pou mono i ginekes to vriskoune.. Very Happy

efhkal έγραψε:5 αυτα αλλα δεν νομιζεις οτι εχουμε αλλο ενα το χοντρο δαχτυλακι μας???????εεεε?εεεε???για ξανασκεψουτο...

χαχαχχα εφη ο χαρακτηρισμός "χοντρο" δαχτυλάκι με τρέλανε Razz χαχαχαχ δεν το πρόσεξα καθόλου έφη... Bravo ! άρχισα και εγώ να απελπίζομαι σαν τον whiteangel Razz

-Dr. Seuss-

χαχαχαχααχαχ τι να μπλεχτω με αντιχειρες τωρα και τετοια να σας το εξηγησω οσο πιο ευκολα μπορω γιατι αλλιως ακομη θα ψαχνατε.....Razz Razz αρε γυναικες χωρις εμας....Razz Razz

Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή:
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Forumgreek.com | © PunBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Δημιουργήστε ένα δωρεάν μπλογκ