“Ο Δικός σου Online Ελληνικός Κόσμος„
Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι 23/11/2017, 05:41

Σας ενημερώνουμε πως ως επισκέπτης έχετε μειωμένη πρόσβαση στην ιστοσελίδα μας.Για να αποκτήσετε πλήρη πρόσβαση, συνδεθείτε με το όνομα και τον κωδικό σας πρόσβασης ή κάντε τώρα την εγγραφή σας απολύτως δωρεάν.

Greek Cosmos » Γενική Συζήτηση » Δείτε πώς θα γίνουν τα τσιγάρα σε λίγους μήνες…
Σελίδα 1 από 1 |

Αυξήσανε την τιμή, ο Έλληνας ακόμα καπνίζει. Ξανά αυξήσανε την τιμή, ο Έλληνας ακόμα καπνίζει.
Το απαγόρεψαν σε κλειστούς χώρους αυξάνοντας πάλι την τιμή, κι ο Έλληνας το βιολί του. Για να σε δω τώρα Έλληνα με το νέο πακέτο που θα κυκλοφορήσει σύντομα....θα το αντέξεις;

πηγη:tsekouratoi

Όταν ο Που Να Το Φανταστώ γνωρισε την Δεν Ήξερες Δεν Ρώταγες γεννήθηκε η Άγνοια....!!!!!!

Δεν καπνίζω και δεν υπάρχει περίπτωση να το κάνω..!

Το σωστό ζεϊμπέκικο χορεύεται προσπαθώντας να βγεις από θάλασσα που έχει κάτω πέτρες...

Ούτε εγώ καπνίζω... αντικαπνιστής απο καιρό!

Μην κλαις επειδή τελείωσε, χαμογέλα γιατί συνέβη
-Dr. Seuss-

Ωραία πακέτα πάντως... Αλλά και πάλι πολλοί είναι αυτοί που θα το κρατήσουν..!

Το σωστό ζεϊμπέκικο χορεύεται προσπαθώντας να βγεις από θάλασσα που έχει κάτω πέτρες...

Δεν νομίζω να δίνουν σημασία... θα καταντίσουν ανέκδοτα όπως τα σημερινά πακέτα.... με τις επιγραφές...

-Dr. Seuss-

επειδη και εγω καπνιζα και το εκοψα......αν δεν το θελεις δεν το κοβεις.......ολα ειναι στο μυαλο......

Όταν ο Που Να Το Φανταστώ γνωρισε την Δεν Ήξερες Δεν Ρώταγες γεννήθηκε η Άγνοια....!!!!!!

Πραγματικά.Και κάτι φτηνές δικαιολογίες με εκνευρίζουν πολύ...

Ως προς τί;;

-Dr. Seuss-

λογικα ως προς το οτι και καλα δεν μπορουν καποιοι να το κοψουν λεγοντας στον εαυτο τους διαφορες δικαιολογιες........ελεγα και εγω.....οτι εχω νευρα οτι πηρα κιλα οτι να ναι αμα δεν θες.....δεν θες τελος....οτι φοτο και να δεις......

Ναι γι'αυτό μιλούσα... Κάτι δεν μπορώ, είναι αναπόσπαστο κομμάτι της ζωής μου κτλ... Ίσως να φταίει το ότι δεν καπνίζω και δεν το θέλω...

Συμφωνώ μαζί σου τοτε

-Dr. Seuss-

Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή:
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Δημιουργία Φόρουμ | Internet | Social network | © PunBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Δημιουργήστε ένα δωρεάν μπλογκ