“Ο Δικός σου Online Ελληνικός Κόσμος„
Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι 28/7/2017, 11:57

Σας ενημερώνουμε πως ως επισκέπτης έχετε μειωμένη πρόσβαση στην ιστοσελίδα μας.Για να αποκτήσετε πλήρη πρόσβαση, συνδεθείτε με το όνομα και τον κωδικό σας πρόσβασης ή κάντε τώρα την εγγραφή σας απολύτως δωρεάν.

Greek Cosmos » Γενική Συζήτηση » Τι πληκτρολόγιο έχετε στον υπολογιστή σας;
Σελίδα 1 από 2 | Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Εγώ έχω το πληκτρολόγιο της logitech MK300 εσείς; (το είχα παρει σετάκι με το ποντίκι του αλλα τώρα έχω άλλο ποντίκι)

Μην κλαις επειδή τελείωσε, χαμογέλα γιατί συνέβη
-Dr. Seuss-

Logitech G510 ολοκαίνουργιο:

Το σωστό ζεϊμπέκικο χορεύεται προσπαθώντας να βγεις από θάλασσα που έχει κάτω πέτρες...

apla korifaio to g510 Happy poli kalo gia gamers.... ego auto exo skopo na paro otan exo lefta Happy ( dld kalokairi i pasxa Razz)

-Dr. Seuss-

Έχει ακόμα καιρό Razz

Το σωστό ζεϊμπέκικο χορεύεται προσπαθώντας να βγεις από θάλασσα που έχει κάτω πέτρες...

oxi pes den einai oraio? ;)

-Dr. Seuss-

Πολύ elegant

einai poli kompso... einai lepto exei fotismo einai oraio... an kai den exei jack gia akoustiko opos to G510 einai poli oraio Happy

-Dr. Seuss-

mm emena ine laptop.. Very Happy den mpro na ekfero gnomi.. xD

Καθένας έχει την γνώμη του... Ωστόσο έχω και άλλα τρία πληκτρολόγια... Ένα Microsoft, ένα Genius και ένα Samsung (της εποχής του Νόε - έχει θύρα PS/2)

Κώστα, εσύ έχεις την μάρκα του laptop xD

εμενα ειναι λαπτοπ HP και μου λειπουν δυο κουμπια το w και το]} xD

lol! Πως τα χάλασες ;

to w apo to poli cs pou epeza kai to ]} to evgala gia na to valo sto w lol!

χ0α0α0χα0χ0αχ0α0χα0χ... τι λεει ρε..! Υπάρχουν και άλλα πιο "άχρηστα" πλήκτρα, όπως: " ,< " xD

Εγώ έχω ενα απλό της microsoft αλλα μπορώ να πώ οτι ειναι μια χαρά Happy

Μην κάνεις όνειρα για την ζωή αλλά ζήσε τα όνειρά σου.....

Guns MpOmPiRaS Guns

Παίδες εγώ έχω μία μέρα με το G510 της Logitech και απλώς είναι θεϊκό ! Μοναδική εμπειρία να γράφεις σε αυτό... Μαλακό και πολύ βολικό... Τα πλήκτρα είναι αρκετά κοντά ώστε να πλησιάζονται πάρα πολύ εύκολα από τα χέρια ακόμα και για gaming !

κανουν και καφε????? Razz ενα απλο της microsoft εχω.......αλλα και αυτο τα χερακια θα τα βγαλει να με δειρει δεν θα αντεξει πολυ......Razz

Όταν ο Που Να Το Φανταστώ γνωρισε την Δεν Ήξερες Δεν Ρώταγες γεννήθηκε η Άγνοια....!!!!!!

Κι εγώ της Microsoft είχα μέχρι που οι ανάγκες μου πολλαπλασιάστηκαν κατά πολύ xD

και τα εσοδα σου απο οτι το κοβω χαχχααχαχαχαχα........Razz

Όταν ο Που Να Το Φανταστώ γνωρισε την Δεν Ήξερες Δεν Ρώταγες γεννήθηκε η Άγνοια....!!!!!!

efhkal έγραψε:και τα εσοδα σου απο οτι το κοβω χαχχααχαχαχαχα........Razz

Μάλλον εννοείς ότι είναι ακριβό το πληκτρολόγιο xD

εεεεεε και εσυ.....ακριβο.....εμενα καθε μερα μου ζητανε πληκτρολογιο των 130 ευρο μην νομιζεις.....Razz

Δεν περίμενα να ξέρεις και την τιμή να πω την αλήθεια... (εκτός αν το googlαρες Google Is Your frien )

Ε εντάξει θα συμφωνήσω αλλά... Δεν άντεχα με τα απλά... Τα 18 κουμπιά στο αριστερό μέρος είναι πολύ χρήσιμα ;)

ειναι η δουλεια μου αυτη......τετοια πουλαω......Razz

Πως θα αντιδρούσες αν σου έλεγα ότι ο Πασχάλης έδωσε 90 € για ποντίκι ; xD

γκουχ γκουχ... αξιζε :Ρ

-Dr. Seuss-

αντιδραση???? μμμμμμ καμια.....απλα θα καταλαβενα την μυρωδια καμενου απο καποιους που παιζουν λιιιιιιιγοοοοοο περισσοτερο παιχνιδακιαααα στο pc......Razz

Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή:
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Invision forum με ForumGreek | © PunBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Επαφή | Αναφορά κατάχρησης | Αποκτήστε ένα δωρεάν μπλογκ