“Ο Δικός σου Online Ελληνικός Κόσμος„
Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι 28/3/2024, 10:44


Σας ενημερώνουμε πως ως επισκέπτης έχετε μειωμένη πρόσβαση στην ιστοσελίδα μας.Για να αποκτήσετε πλήρη πρόσβαση, συνδεθείτε με το όνομα και τον κωδικό σας πρόσβασης ή κάντε τώρα την εγγραφή σας απολύτως δωρεάν.



Greek Cosmos » Γενική Συζήτηση » Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε?
Σελίδα 1 από 2 | Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο


Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε?

Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε? G6xTk60%Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε? Wmv9B 60% [ 3 ]
Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε? G6xTk40%Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε? Wmv9B 40% [ 2 ]
Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε? G6xTk0%Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε? Wmv9B 0% [ 0 ]
Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε? G6xTk0%Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε? Wmv9B 0% [ 0 ]
Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε? G6xTk0%Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε? Wmv9B 0% [ 0 ]
Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε? G6xTk0%Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε? Wmv9B 0% [ 0 ]
Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε? G6xTk0%Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε? Wmv9B 0% [ 0 ]
Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε? G6xTk0%Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε? Wmv9B 0% [ 0 ]
Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε? G6xTk0%Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε? Wmv9B 0% [ 0 ]
Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε? G6xTk0%Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε? Wmv9B 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 5


Μήνυμα 1οΤι Λειτουργικό Σύστημα έχετε? Empty Τι Λειτουργικό Σύστημα έχετε?
 27/11/2011, 13:19

kwnos100




Windows 7 πάρα πολύ ευχαριστημένος Very Happy

mariosg71




γρήγορα windows 7

gpasxalis




windows 7 an kai 8a protimousa ta XP... einai poli kalitera!

mariosg71




γιατί?

gpasxalis




ta XP einai pio elafria kai kalitera gia gamers!!!

mariosg71




Ναι εδώ έχεις δίκιο χρειάζεται σε games π.χ. μίκρότερη ram από ότι στα 7

kwnos100




μπαα όχι πολύ....εμένα στα Xp πήγαινε πιο αργά απότι στα 7.. αν και εγώ είχα μανία με τα Xp Razz

G_SkyKnight




Έχω τα XP... Τα προτιμώ γιατί τρέχουν τις portable εφοαρμογές... Είναι ελαφρύτερα αλλά όσον αναφορά τα games είναι λίγο παλιά καθώς δεν υποστηρίζουν το frostbite από ότι ξέρω, άρα το Battlefield 3 δεν το σηκώνω Razz

kwnos100




και εμενα μου αρεσουν αλλα πιο πολυ τα 7 ;)

G_SkyKnight




Σε στυλ ,ναι θα συμφωνήσω... Κι εγώ μάλλον τώρα στα Χριστούγεννα θα βάλω και τα 7 και τα ΧΡ ! θα βάλω 2ο Δίσκο στον Η/Υ...

kwnos100




nice ;)

Mpompiras




Αγαπάμε Xp Happy γιατι ειναι σαν το παλιό καλό κρασι Happy

gpasxalis




Mpompiras έγραψε:Αγαπάμε Xp Happy γιατι ειναι σαν το παλιό καλό κρασι Happy

simfono Like

mariosg71




τα windows 8 είναι τα πιο καλά

gpasxalis




pragmatika to pisteueis auto? i oti kainourgio vgainei nomizeis einai pio oraio? file ta windows xp einai makran pio oraia!

G_SkyKnight




Γνώμη μου: Τα Windows 8 είναι μαπάαααααααααααααααααααααααααααααααααα... ... No Good

gpasxalis




simfono!!!

Mpompiras




Παιδια φοβάμε οτι θα μοιάσουν στα Vistaaaa No Good

G_SkyKnight




Ελπίζω όχι... τώρα λέω σε 15 μέρες να βάλω τα 7 μέσα σε άλλον δίσκο... Δεν ξέρω...

Mpompiras




Εγώ ακόμα δεν το ρισκάρο Happy Μετα απο καιρο θα τα βάλω Cool

G_SkyKnight




Γι'αυτό τα θέλω σε άλλον δίσκο Razz

gpasxalis




ego pali 8elo na valo ta XP mesa xD

G_SkyKnight




Εσύ για ποιόν λόγο ;

gpasxalis




epeidi den mou arkoun mono ta 7 Happy 8a protimousa na eixa kai ta XP mesa!

G_SkyKnight




Ναι γιατί... Νόμιζα ότι οι χρήστες των 7 λέγανε ότι τα 7 είναι πολύ καλύετα από τα ΧΡ



Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή:
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις